O firmie

Auto Serwis MOTOJAR to firma, która została założona w 1982 roku i nieprzerwanie od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu naprawy samochodów. Dzięki temu, że posiadamy 3, w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, bogate doświadczenie oraz spory zasób wiedzy nasza firma jest nie tylko godna zaufania, ale również warta polecenia. Poczekalnia z dostępem do Internetu, pyszna kawa oraz miła obsługa sprawiają, że nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Atutami naszej firmy są rzetelność, uczciwość i terminowość, które potwierdza nasza wieloletnia obecność na rynku oraz obszerne grono dotychczasowych klientów.

Jako członek ogólnopolskiej sieci Leader Service i Motointegrator możemy zagwarantować skuteczne naprawy wszystkich marek samochodów dostawczych i osobowych.

Zajmujemy się montażem podzespołów, które pochodzą od renomowanych producentów. Naszym Klientom polecamy wykorzystanie części oryginalnych, dzięki czemu użytkowanie samochodu bez usterek będzie z pewnością bezpieczniejsze i dłuższe.

Wycenę napraw przeprowadzanych w naszym salonie opieramy na danych katalogowych firmy AUDACON. Stosujemy zasady nowej Dyrektywy UE MVBER nr, 46/2010 która uprawnia nas do wykonywania napraw gwarancyjnych nowych samochodów.

Zainteresowanym przeprowadzamy również naprawę silnika. Na miejscu posiadamy własną szlifiernię oferując tym samym naszym Klientom kompleksowe usługi naprawy.

Oferujemy także napełnianie klimatyzacji oraz ustawianie geometrii zawieszenia.

Nasza oferta

MOTOJAR to firma z wieloletnią tradycją. Jako doświadczony zespół ludzi dysponujący odpowiednią wiedzą, specjalistycznym parkiem maszynowym oraz wyposażonymi stanowiskami naprawczymi możemy zagwarantować naszym klientom usługi naprawcze wysokiej jakości. W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

  • naprawa samochodów osobowych
  • naprawa samochodów dostawczych
  • diagnostyka silnika
  • usługi szlifierskie
  • pomoc drogowa

Staramy się zapewnić Państwu naprawy nie tylko skuteczne, ale również atrakcyjne cenowo. Dla nas priorytetem jest Państwa zadowolenie, które osiągamy spełniając postawione wymagania.

MOTOJAR
Katarzyna Wojtyniak

ul. Spokojna 10
62-030 Luboń
NIP 783-126-05-52
tel. 61 8336 336
kom. 608 049 538

ZAPRASZAMY

Zapraszamy codziennie w godzinach 7.00 – 15.00

Soboty 8.00 – 13.00

Kontakt

Zadzwoń

+48 61 83 36 336